Koxp , 1874 Koxp , indir , Koxp 1874 indir , 1875 Koxp , download , Knight Online Koxp , Kosp ,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koxp , 1874 Koxp , indir , Koxp 1874 indir , 1875 Koxp , download , Knight Online Koxp , Kosp , Download , Probot , Chaos Koxp , 1874 Koxp , İndir , 1874 Koxp İndir , 1875 Koxp

You are not connected. Please login or register

CS 1.6-1.5 SXE 7.8 %100 WALL HACK HS ATMA!!!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

paker

arkadaşlar bu wall hackı aslında kimseyle paylaşmayı düşünmüyodum ama artık 7.9 çıkıcak yakında buda büyük ihtimal sxe ye takılır ozmn bende sxe 7.8 in bu son baharında tüm arkadaşlar bu wall dan yararlansın istedim wallın tek ve en büyük özelliği SÜPER HS ATMASI yapmanız gerekende çok kolay açıklamayı linkin altında yaptım %100 denenmiştir taraması yapılmıştır tarama yapılan program NOD 32 2009 tabiki ne olursa olsun bide siz taratın gönlünüz rahat etsin wallın kullanımı çook kolay otomatik kafaya nişan alıyo!!!

İKİ SEÇENEĞİ MEVCUT

1-OTOMATİK ATEŞ=bu seçeneği seçerseniz mausu adam üstüne tuttuğunuz an kendisi direk kafaya hs atar otomatik ateş eder
2-normal ates=bundada mausu adamın üstüne tuttuğunuz an nişan kafaya kilitlenir size sadece mausa tıklamak kalır!! ben en çok bunu kullanıyorum:D

CS 1.6-1.5 SXE 7.8 %100 WALL HACK HS ATMA!!! Hackyij
reklam wallın kendisinde var ben reklam yaptım sanmayın sanırım yabancı bi sitenin reklamı Smile o site yapmış sanırım wallıVery Happy

KULLANIM!!!
1-arkadaşlar öncelikle rardan buraya çıkart seçeneğini kullanarak içindekilere çıkartın
2-çıkarttığınız klasörün içindeki player klasörüne girin ve içindeki tüm dosyaları C:\Program Files\Valve\cstrike\models\player klasörüne atınız
3-aim bot 7.8 klasörüne giriniz RedStrike ` Cheats.exe çalıştırınız hiç bir ayara dokunmayınız
4-otomatik ateş edip hs atmasını istiyosanız hiç bişeye dokunmadan starta basın ben ateş edicem öle hs atsın diosanız use auto firenin yanındaki kliki kaldırıp burst mode nin yanına klik koyup start demeniz yeterli
5-sxe açılıp oyuna girilir ve HS ATMANIN tadi çıkartılır:D

LİNK

http://rapidshare.com/files/266342708/SXE_WALL_2.rar.html

Last edited by paker on Wed Aug 12, 2009 4:43 am; edited 1 time in total

bodoxxar

link??

GrandpA

link kırık

GrandpA

link kırık

saw1145

PayLasım İcin Ty.